banner2
Ana Sayfa Diğer Spor Aletleri Kondüsyon Twist Shape Step Aleti Sayaçlı Twister

Twist Shape Step Aleti Sayaçlı Twister

Resmi Büyüt

Twist Shape Step Aleti Sayaçlı Twister

Twist Shape

Satış Fiyatı :

149,00 TL

 
 

Havale İnd. (% 5)

141,55 TL

 
 

Stok Durumu

Stoklarımızda

 
Bu Üründen Adet
 
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Twist & Shape Stepper kalça ve basen sıkılaştırıcı Kolay Step Aleti

 

Twist & Shape bacaklarınızı biçimlendirmenin en eğlenceli yolu...

Tüm dünyada yüzbinlerce satılan LATERAL THING STEPPER bel, kalça, ayak kaslarınızı çalıştırır vücudunuzu şekle sokar.

 

Çalıştırılması kolaydır ve yer kaplamaz. Yedi kademe güç seviyesi ile istediğiniz zorluk seviyesine göre egzersizinizi yapabilirsiniz.Twist&Shape Yeni bir Vücuda Sahip Olmanızın Yolu – Twist & Shape Kardiyo çalışması çerçevesinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudunuzun sıkı ve formda kalmasını sağlayan kullanması son derece kolay bir fitness makinesidir.

 

Kolay hareket eden yapısı sayesinde Twist&Shape iki hareketi aynı anda yapabilmenizi sağlayarak harketlerden biriyle kalçalarınızın ve bel bölgenizin incelmesini diğeriyle vücudunuzun üst tarafının çalışmasını sağlar. Twist&Shape soldan sağa ve aşağı yukarı hareket eden ve kasları değişik açılardan çalıştıran eşsiz bir alettir. Aletin hidrolik yapısı dizlerde ve ayak bileklerine basınç binmesini engellemektedir.

 

Eşsiz dönüş hareketleri sayesinde Kardiyovasküler çalışma yapabilir ve kısa sürede keyifli bir şekilde yağ yakabilirsiniz.!

 

Aynı zamanda ekstra güç bantları sayesinde kollarınızı da çalıştırarak triseps ve bisepslerinizi güçlendirebilirsiniz - Twist&Shape hep hayal ettiğiniz tüm vucudunuzu aynı anda çalıştıran bir fitness ürünüdür. Dilerseniz Twist&Shaper ı direnç bantları olmadan da kullanabilirsiniz.

 

Çalışmanızı direnci azaltarak ve arttırarak kişiselleştirebilirsiniz – Ayaklarınızı pedal üzerinde ileri doğru oturttuğunuzda çalışmanın zorluğu artacak arkaya doğru oturttuğunuzda azalacaktır.

 

Antremanlara başlamadan evvel lütfen Twist&Shape setinizin içinde bulunan el kitabındaki talimatları dikkate alınız.

 

Vücudunuzda yaşayacağınız gelişmeleri daha iyi görebilmek için Kalori ekranını izleyebilirsiniz. Twist &Shape in 5 fonksiyonlu elektronik bir ekranı bulunmaktadır: Antreman süresini izleyebilir, Toplam adım sayınızı takip edebilir, dakikada attığınız adım sayısını tespit edebilir, yaktığınız kaloriyi görebilirsiniz!

 

Ekranı sıfırlamak için ekran düğmesi 2 saniye basılı tutunuz. LCD ekran 4 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır. Twist&Shape sadece düz ve kuru alanlarda kullanınız. Twist&Shape için her hangi bir montaj gerekmemektedir. 100 kilonun üzerinde kişiler kullanamaz.

 

Twist & Shape Teknik Özellikleri:
Gösterge Bilgileri : Zaman, tarayıcı, sayaç, toplam sayaç ve harcanan kalori bilgilerini gösterir.
Gösterge Tipi : LCD ekran.
Cihazın Kurulu Ebatları : 48x42x21 cm
Cihazın Ağırlığı : Net: 12 kg Brüt: 1u4 kg
Diğer Özellikler : Kaymayan kauçuk ayaklık, üst vücut çalışması için lateks kordonlar step yüksekliği için çift Hidrolik silindirler, lüks kaymayan ayak platformu mevcuttur.

Twist&Shape Paket İçeriği
1 x Twist&Shape
2 x Direnç Bantı
1 x Kalori Ekranı
1 x Talimat Broşürü
 

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.
 
 
Kategorideki Diğer Ürünler
 

Hemen Arayın 0216 307 70 00

Copyright © 2005-2008 binbirmarka.com Logosu ve ismi Berbor Sanal Mağazacılık Reklam Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu siteden alışveriş yapanlar Satış Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.