banner2
Ana Sayfa Diğer Kişisel Bakım Saç Bakımı Homend 4509 hairline Seramik Saç Düzleştirici

Homend 4509 hairline Seramik Saç Düzleştirici

Resmi Büyüt

Homend 4509 hairline Seramik Saç Düzleştirici

Homend 4509

Homend 4509 hairline Seramik Saç Düzleştirici
Satış Fiyatı :

59,00 TL

 
 

Havale İnd. (% 5)

56,05 TL

 
 

Stok Durumu

Stoklarımızda

 
Bu Üründen Adet
 
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Homend 4509 hairline Seramik  Saç Düzleştirici

Saç düzleştiriciniz 220 C'lik sıcaklığıyla kendini size hemen sevdirecek.
 
Saç düzleştiricinizin sıcaklık ayarı için LED göstergelerinin hemen yanındaki düğmeleri kullanabilir, 120C ve 220C arasındaki 20C'lik atlamalarla istediğiniz sıcaklığı ayarlarsınız.
 
Saç düzleştiricinizin kaygan plakalarıyla sıcaklığı saçınızın yararına kullanabilirsiniz. Kaygan seramik yapısı hem saçınızın hem sizin üstünüzdeki gerilimi azaltır.
 
Saç düzleştiricinizdeki kolay kilit sistemi tek tuşla düzleştirinizin iki ucunu bir araya getirir. Böylece yerden tasarruf edersiniz.
 
Saç düzleştiriniz sizi hiç bekletmez. Siz hazırsanız o da hazırdır. 30 saniyede istediğiniz sıcaklığa gelir, görevini en iyi şekilde yerine getirir.
 
Saç düzleştiricinizin 2 metrelik, 360 derece dönebilen kablosu, saçınızın her bölgesine ulaşabilmenizi sağlar ve size maksimum hareket özgürlüğü sunar.
 
Saç düzleştiriciniz çok akıllıdır. turbo tuşu sayesinde 200 C'ye sadece 30 saniyede çıkar ve aynı sıcaklıkta kalır.
 
Homend Hairline Saç Düzleştirici 4509 Teknik Özellikleri:
 
Mode Ürün Kodu 4509 HAIRLINE
Garanti Süresi (Yıl) 2
Güç 40 W
Otomatik Kapanma Var
Güç Ayar Düğmesi Var
İyonizer Var
Kablo Boyu 1,8 m
Isıtıcı PTC
Isı Plakaları Seramik
Ayarlanabilir Sıcaklık Ayarı 120-220 °C
360° Döner Kordon Var
Isı Plakalarının Boyu 28 x 90 mm
Tuş Kilidi Var 
Oynar Plakalar Var


 
Homend’in öncelikli yatırım, gelişim ve uzmanlık alanı, elektrikli ev aletleridir. Ve hayatını daha iyi yaşamak isteyen herkes, Homend’in potansiyel müşterisidir, velinimetidir.
 
Tüm Homend ürünleri; üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında hem Homend mühendisleri hem de dünyanın önde gelen kalite kontrol şirketleri olan SGS veya KEMA mühendisleri tarafından gözetim ve denetim altındadır. Ancak biz bununla da yetinmeyiz.
 
Homend Kalite Ekibi, ürünler raflarda ve hayatınızda yerini almadan önce, her üretimin % 2’sini laboratuvarına alır, test eder. Böylece size % 99,5 mükemmelliği garanti ederiz. 
 
Bir Homend ürünü aldığınızda, iyi bir hizmet almaya hak kazanırsınız.
Herhangi bir Homend ürününü, teknik servisimize ulaştırmak isterseniz, bize bir telefon açmanız yeterli olur. Gelir, ürünü istediğiniz yerden teslim alır, servis işlemi bittikten sonra istediğiniz yere teslim ederiz. Ürününüz garanti kapsamında olduğu sürece, bu hizmet için sizden herhangi bir ücret talep etmeyiz.
 
Homend’de herhangi bir ürünün teknik servisimizde kalma süresi 48 saati ( 2 iş günü) geçmez. Rakiplerimizden farklı olarak sizden herhangi bir fiş, fatura, garanti kartı vb. bir belge istemeyiz. Adınızı ve ürününüzün seri numarasını söylemeniz bizim için yeterlidir*. *Bu desteği sağlayabilmemiz için, bir Homend ürünü satın aldığınızda bizi arayıp, ad, soyad ve ürün seri numara bilgilerinizi bize söylemenizi rica ederiz

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.
 
 
Kategorideki Diğer Ürünler
 

Hemen Arayın 0216 307 70 00

Copyright © 2005-2008 binbirmarka.com Logosu ve ismi Berbor Sanal Mağazacılık Reklam Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu siteden alışveriş yapanlar Satış Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.